İnsan Kaynakları
X Bahçe
Çalışma Kültürümüz

İnşaat sektörünün her geçen gün daha da büyüyerek, piyasada daha yüksek bir hacim kazandığı ve daha çok istihdama kaynak sağladığı ülkemizde, X Bahçe, geliştirdiği İnsan Kaynakları Politikası ile de farkını hissettirmektedir. Çalışma arkadaşlarını sadece nitelikli iş gücü olarak görmeyen X Bahçe, aynı zamanda tüm adaylardan şirketin ilkelerine tam uyum beklemektedir.

Bu yüzden tüm adaylar işini sevdiği, başarılı ve tecrübeli olduğu kadar X Bahçe’nin genel prensiplerinden olan Samimiyet, Güven, Empati ve Dürüstlük ilkelerine tam anlamıyla riayet etmeli, çalışma süreçlerinde X Bahçe ismine ve liderliğine yakışacak vaziyette olmalıdırlar.

Kurumsal başarı, bilgiyle, kültürle, tecrübeyle ve profesyonel bir ekip ile sağlanabilir. Ancak kurumsal saygınlık bu başarıyı kazanmaktan daha zordur. X Bahçe, yılların verdiği deneyim ve bilinçle kurumsal başarısının yanında kurumsal saygınlığını da kazanmış bir şirkettir. Bu yüzden yeni çalışma arkadaşlarından da üretkenlik, çalışkanlık ve güvenilirlik beklenmektedir.

X Bahçe, tüm çalışanlarına her türlü desteği sunmakta ve onların memnuniyetini hep yüksek tutmaya gayret etmektedir.

Daha Fazlası