Kurumsal

Hakkımızda

Bizi farklı Kılan

X Bahçe sektördeki faaliyetlerine, 1983 yılında, kamuya ait olan yapı ve tesislerin inşasını üstlenen firmalara malzeme satışı yaparak başlamıştır.

Geçen zaman içerisinde yapı sektöründeki faaliyetlerini artıran ve sektördeki hacmini genişleten Hilal İnşaat; Hilal Park markasıyla yapı malzemesi tedarikçiliğine, Hilal İnşaat markasıyla insanlara özgün yaşam alanları sunmak için konut üretimine başlamıştır.

Attığı her adımda “GÜVEN” esasını hedef alan Hilal İnşaat, tecrübeli, azimli ve kararlı iş anlayışı, bilgi birikimi ve vazgeçilmez saydığı değerleri ile sektöre yön veren firmalardan biri konumuna gelmiştir.Hilal İnşaat, malzeme tedariğinden iç mimari düzenlemeye kadar ihtiyacı olan tüm ekibi ve ekipmanı kendi bünyesinde barındırmaktadır.

Misyonumuz

Herkesin beklentilerine cevap veren, ulaşabilir çizgi dışı yapılar inşa etmek.

Vizyonumuz

Güven kelimesinin altını tam dolduran yapı firması olarak anılmak.

Değerlerimiz

Özgün Olmak

X Grup olarak bizim için özgünlük şeffaflığı, doğallığı, ilişkilerde samimiyeti ve dürüstlüğü ifade eder. Sürekli değişen ve yenilenen bir dünyada özgün kalabilmenin önemine inanırız. Özgün olmak karakterimizin önemli bir unsurudur.

Paylaşmak

X Grup olarak paylaşmanın ilişkileri güçlendirdiğine, toplumun refahını arttırdığına ve kollektif mutluluğa katkı sağladığına inanırız. Bu nedenle sahip olduğumuz imkanlarımızı çalışanlarımız, müşterilerimiz ve diğer tüm paydaşlarımız ile paylaşarak toplumun gelişimine katkı sağlamak bizim için övünç kaynağıdır.

Güven

Güven sahip olduğumuz değerlerin özünde yer alır. Çünkü X Grup olarak güvenin her başarılı işin ve ilişkinin temelini oluşturduğuna inanırız. Başta müşterilerimiz ve çalışanlarımız olmak üzere tüm paydaşlarımızla ve toplumun çeşitli kesimleriyle güvene dayalı bir ilişki kurmak temel önceliğimizdir

İlham Vermek

X Grup olarak faaliyette bulunduğumuz sektörlerde hayata geçirdiğimiz projelerle rakiplerimiz de dahil etkileşimde olduğumuz tüm kesimlere esin kaynağı olarak yaşadığımızın toplumun gelişmesine ve güzelleşmesine katkı sağlarız.

İnsan Odaklı Olmak

X Grup olarak hayata geçirdiğimiz projelerde ve sunduğumuz hizmetlerde +90 (551) 718 07 55 kreatifilms@gmail.com Toros, 78140 sk. No:4/A01170 Çukurova/Adana odağımızda insan vardır. Çalışanlarımız, üyelerimiz ve paydaşlarımızın görüş, öneri ve ihtiyaçlarını her zaman dikkate alır, memnuniyetleri için azami ölçüde özen gösteririz.

Deneyim ve Modern Mimari

Yılların tecrübesi ve modern mimari yaklaşım ile sizlere hayal ettiğiniz evleri tasarlıyoruz.