Telefon veya Whatsapp butonlarını kullanarak iletişime geçebilirsiniz

Yönetim

X-Bahçe sitelerinin bütün ihtiyaçları tek bir kaynaktan yönetilir, bu sayede size sadece yeni evinizin ve yeni mahallenizin tadını çıkarmak kalır. Bir ihtiyacınız mı var, ya da bir sorununuz? İçiniz rahat olsun, biz sizin yerinize hâlledeceğiz.

634 sayılı kat mülkiyeti yasası hükümlerine göre yapılacak ve kat maliklerine tahsis edilecek olan X-Bahçe kültür evleri sitelerinin yönetimi yasaların emredici hükümleri saklı olmak üzere bir yönetim planı ile yönetilir.

Ayrıca X-Bahçeleri hukuki olarak temsil edecek, muhasebe işlemlerini yapabilecek, finansal durumunu yönetecek, idari konuları çözüme kavuşturacak uzmanlarımız sayesinde yönetimle ilgili konularda içiniz rahat kalır.

Aplikasyon Kolaylığı

Mobil uygulama ile X-Bahçe yönetimine şikâyetlerinizi ve önerilerinizi iletebilir, merak ettiklerinizi sorabilir, aidatınızı ödeyebilir ve yönetimden gelen duyuruları takip edebilirsiniz. Yönetim yakınınızda, hatta cebinizde.

Temizlik

Kalabalık grupların birlikte yaşadığı mekânlarda aileler ve çocuklar için gerekli olan en temel hizmetlerden biri de temizlik hizmetleridir. Temizlik hizmetlerini sunarken, sağlık ve güvenlik konularına maksimum özen göstererek, hem hizmet alanların hem de temizlik yapılan alanın zarar görmemesi için çaba sarf ederiz. Temizlik hizmeti sunduğumuz bölgelerin yeniden temizliğe ihtiyaç duymaması için gerekli itinayı gösteriyor, bir sonraki temizlik periyoduna kadar yeterli hijyenin sağlanması için elimizden geleni yapıyoruz. Periyodik şekilde yapılan temizlik, mikroorganizmaların sağlık problemi oluşturmaması ve olası risklerin bertaraf edilmesi için en etkili yöntemdir.

Bahçıvan

Müstakil evlerden apartman ve toplu konutlara geçişten sonra, göçebeliğe alışkın insanoğlunun yerleşik hayata bu denli hızlı uyum sağlayacağı tahmin edilmemişti. Tarım toplumundan sanayi toplumuna geçiş sonrası zirai faaliyetlerini unutan insanoğlunun şehir hayatında yapabileceği pek de bir şey yoktu. Bu yüzden kalabalık yerleşim yerlerindeki bahçe bakım peyzaj işlerinin başkaları tarafından yapılması gerekliliği ortaya çıkmıştır. yeşil alanlarınızın, otoparklarınızın ve çocuk parklarınızın düzenlemesini ve periyodik bakımlarını en uzman şekilde yapıyoruz. Usta ellere bıraktığımız bahçelerinizin yeşil bölgelerinin estetik görünümü, süs çiçeklerinin kesimi, budanması, gübrelenmesi ve sulanması gibi tüm hizmetleri mevsimine uygun şekilde yerine getiriyoruz.

Güvenlik

İnsan topluluklarının birbirleriyle beraber yaşamaya başladıkları ilk dönemden bugüne dek en temel ihtiyaçlarından biri de kendilerini dış tehlikelerden koruma ihtiyacı olmuştur. Göçebe hayat şartları egemen iken kendilerini vahşi doğadan korumayı, yerleşik hayata geçtiklerinde ise düşman kavimlerden korunmayı ilke edindiler. Bu yüzden çağlar geçtikçe daha da profesyonel güvenlik yönetimi türleri geliştirmişlerdir.

Teknik servis

Teknik Personelin'in asli görevi, “Sitemizin ortak tesis ve sistemlerin planlı teknik bakımını, onarımını yapmak ve arızalara müdahale etmektir”. 2. Teknik ekibimizin yardımcı olamadığı konularda, ilgili firmaların telefon numaraları ve adresleri yönetimimizden alınabilmektedir.